Frezowanie kątów (narożniki)

Dzięki frezowaniu płytek podłogowych (gresowych) możemy całkowicie nadać im nowych charakter oraz wygląd. Taka obróbka ceramiczna płytek powoduje zmianę funkcji płytki, poprzez przede wszystkim zwiększenie jej przyczepności. Bardzo często nie ma możliwości dokupienia stopnic, narożników identycznych lub pasujących do płytki bazowej, pozostałych płytek ceramicznych, stąd firma MEGABAY wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów i proponuje usługę: frezowanie kątów 45 stopni (narożników), z jakich wykonano „sąsiadujące” po położeniu na powierzchnię płytki.

Frezowanie kątów o 45 stopni (narożniki) dzięki najnowocześniejszym maszyn jakie wykorzystujemy, nie ma wpływu na stratę jakości obrabianej płytki ceramicznej. Dzięki niezwykle dokładnej precyzji i dbałości o najdrobniejszy detal za każdym razem wycinane płytki komponują się w jedną całość z pozostałymi płytkami z którymi będą układane.
Wykonujemy obróbkę płytek podłogowych, ścienny na podstawie precyzyjnego projektu i z materiału powierzonego nam przez Państwa, bądź produktów wybranych z Naszej oferty.